TopLife magazín: Speciál Zlatých lvů. Zdarma stahuj zde!

Vedle průvodce Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy, kterého vydáváme již řadu let, přicházíme s prvním číslem TopLife magazínu. Časopisem, který bude vycházet čtvrtletně a nikoli překvapivě se zaměří na zážitkovou gastronomii a životní styl. TopLife magazín bude vycházet v on-line verzi a bude dostupný ke stažení zdarma na webu nakladatelství: www.toplifeczech.cz.
Problematice zážitkové gastronomie se naše redakce věnuje řadu let. Málokdo sleduje restaurační scénu tak bedlivě a dlouhodobě. Průvodce Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy vychází od roku 2014 a za tu dobu naši inspektoři realizovali tisíce kontrolních návštěv restaurací a naši redaktoři pročetli tisíce jejich recenzí. Vyhlášené restaurace navštěvují i naši redaktoři. Seč nám síly stačí, v dobrém popularizujeme to, co tuzemští restauratéři nabízejí svým hostům. Neúnavně vyhledáváme nejlepší šéfkuchaře a jejich restaurace a nezištně prezentujeme jejich umění v kuchařských knihách.
První číslo TopLife magazínu je na světě. Věříme, že čtivé články a rozhovory se zajímavými osobnostmi našeho magazínu přinesou vám, čtenářům, alespoň na chvíli potřebné rozptýlení, zábavu a informace.

Přejeme příjemné čtení a hodně zdraví!