Značka CUPRA podporuje průvodce Nejlepší restaurace

Značka CUPRA bude jako jediný výrobce automobilů podporovat průvodce Nejlepší restaurace. Nová spolupráce rozšíří portfolio nezapomenutelných zážitků spojených se značkou CUPRA do světa špičkové gastronomie. Průvodce Nejlepší restaurace je projektem nakladatelství TopLife Czech, které již deset let uděluje a odjímá nejlepším restauracím v Česku Zlaté lvy, prestižní ocenění kvality kuchyně a služeb. Novinkou sezóny 2024 jsou uliční smaltované cedule, které budou od prosince letošního roku zdobit fasády nejlepších restaurací.

Aktuality

Pražská plynárenská

Společnost Pražská plynárenská bude jako jediný dodavatel energií podporovat průvodce Nejlepší restaurace. Nová spolupráce rozšíří portfolio nezapomenutelných zážitků spojených s vařením na plynu, což je také název společné vzdělávací aktivity z dílny Pražské plynárenská a nakladatelství TopLife (…)

Pražská plynárenská
Aktuality

Bidfood Czech Republic stabilním partnerem gastronomických Zlatých lvů

Společnost Bidfood je významnou nadnárodní potravinářskou společností, která vyrábí a distribuuje potraviny na pěti kontinentech. Skupina Bidcorp, do které patří i Bidfood Czech Republic, je druhým největším distributorem potravin do gastronomie na světě. Bidfood Czech Republic s.r.o. působí (…)

Bidfood Czech Republic stabilním partnerem gastronomických Zlatých lvů